Lifestyle, Podróże

15 zdjęć z Chorwacji, które sprawią, że zechcesz spędzić tam wakacje

Po powrocie z Chorwacji wiedziałam jedno – opisanie jej na blogu nie będzie łatwe i długo zastanawiałam się, jak ten temat ugryźć i od czego zacząć. W końcu postanowiłam, że zamiast pisać, opowiem Wam o wakacjach w Chorwacji nie słowem, a obrazem. Zobaczcie 15 zdjęć z Chorwacji, które wybrałam spośród ponad 300 i pozachwycajcie się tym krajem razem ze mną! A jeśli poczujecie niedosyt, obejrzyjcie znajdujący się na końcu wpisu film.

Chorwacja…jeden z najbardziej ukochanych przez Polaków kierunków wakacyjnych, tym razem stał się też celem mojej podróży. Jadąc tam wiedziałam, że ten kraj zachwyca. Ale szczerze Wam powiem, że nie wierzyłam, że aż tak!

Tak, jak już napisałam, w tym wpisie pokażę Wam 15 zdjęć z Chorwacji, które wybrałam spośród ponad 300, które zrobiłam podczas tygodniowego pobytu w tym kraju. Mam nadzieję, że po ich obejrzeniu wielu z Was dopisze Chorwację do listy miejsc, w których warto spędzić wakacje. A w kolejnych wpisach już bardziej szczegółowo napiszę Wam o moich wrażeniach z tego kraju, o tym, ile kosztowały nasze wakacje, gdzie byliśmy, co zobaczyliśmy.

Na końcu wpisu czeka na Was też film. Obejrzyjcie go koniecznie, bo to taka nasza pocztówka z wakacji ♥

15 zdjęć z Chorwacji, które sprawią, że zechcecie spędzić tam wakacje

Podczas jednego z trzech rejsów statkiem opłynęliśmy sporą część Dubrovnika. Na tym zdjęciu widać niewielki fragment jednego z murów, którym jest otoczone Stare Miasto i jeśli dobrze się przyjrzycie, zobaczycie stojących tam ludzi.

Najwięcej zdjęć zrobiłam chyba na wyspie Lopud, która totalnie mnie zachwyciła i ugościła najlepszą kawą, jaką miałam okazję wypić w Chorwacji.

W Dubrovniku trzeba się naprawdę bardzo postarać, żeby zrobić zdjęcia, na których nie będzie tłumu ludzi! Jak widzicie, mi się udało 🙂

Mieszkanie wynajęliśmy w miasteczku Cavtat, które okazało się być nie tylko świetną bazą wypadową do dalszych podróży, ale i miejscem, w którym można leniwie spędzać czas, spacerować, plażować, odpoczywać i cieszyć tym wszystkim, co w Chorwacji najpiękniejsze.

Wyspa Šipan. Uwierzycie, że znajdują się na niej aż 34 kościoły?

Rozpalona słońcem wyspa Koločep. Dopływając do portu nie spodziewałam się, że ta wyspa ma tyle do zaoferowania. A to właśnie na niej widziałam najpiękniejsze ogrody z kwitnącymi malwami, lawendą i aromatycznymi ziołami.

Uwielbiam te zdjęcia i mam nadzieję, że Wam też się spodobały! A już teraz zapraszam do obejrzenia pierwszego filmu z Chorwacji. Zobaczycie tam dużo więcej niż na zdjęciach!

Pocztówka z Chorwacji

Będzie mi bardzo miło jeśli dodacie mój kanał do subskrybowanych, a pod filmem zostawicie komentarz albo podniesiony w górę kciuk ♥

 

To już wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałam. Dajcie znać, jak Wam się podobała pierwsza część mojej relacji z Chorwacji i o czym chcecie przeczytać w kolejnej. A jeśli mieliście okazję być w Chorwacji napiszcie, za co najbardziej polubiliście ten kraj. 

 

A na koniec tradycyjnie zachęcam też do tego, żebyście byli na bieżąco z kolejnymi wpisami na blogu i moimi aktualności w social mediach. Polubcie fanpage bloga na Facebooku i koniecznie zaglądajcie na Instagram, gdzie nie tylko dodaję zdjęcia, ale jestem też niemal codziennie na Instagram Stories.