Kremy z filtrami do twarzy, ciała i dla dzieci

Skóra dziecka jest szczególnie delikatna i dlatego jej odpowiednia ochrona będzie bardzo istotna. W okresie letnim, gdy jesteśmy poddawani promieniom słonecznym bardzo istotne będzie zadbanie o odpowiedni wygląd skóry. Należy uwzględnić między innymi kremy z filtrami, które będą stanowiły barierę ochronną dla ciała. W przypadku dzieci, gdy ta skóra jest szczególnie delikatna warto decydować się na dobrej jakości kremy ochronne. W tym względzie zdecydować się możecie na kilka ciekawych propozycji, które znajdziecie poniżej.

Krem ochronny z filtrem SPF 50 PA +++ od Asoa

Proponowany przez firmę Asoa krem z filtrem ochronnym SPF 50 PA  +++ to doskonały wybór do pielęgnacji dzieci. Krem wykazuje silne działanie ochronne przed promieniowaniem UVA oraz UVB. To świetna opcja jeśli chodzi o nawilżenie i ochronę przed utratą wilgoci. Skóra jest ochroniona w takiej formule, która sprawia, że można łagodzić podrażnienia na skórze. Wybierając krem mamy szansę na zapobieganie starzenia się skóry, sprawdza jako ochrona w słoneczne dni.

Ochronny krem do twarzy SPF 50 od Derma Sun

Kolejna propozycja dla dzieci to również ochronny krem do twarzy przygotowywany przez firmę Derma Sun. to wybór, który przede wszystkim będzie odpowiedni dla wrażliwej skóry, która jest skłonna do alergii. W tym przypadku bardzo istotna będzie odpowiednia ochrona. Zastosowanie kremu gwarantuje odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dlatego będzie to wybór, który w okresie letnim świetnie się sprawdza. Gwarantuje właściwe nawilżenie oraz chroni również przed wysuszeniem. Zadbanie o ochronę skóry dziecka z odpowiednim kremem to szansa na zachowanie takiej formuły, która gwarantować będzie utrzymanie należytej jędrności i elastyczności skóry.

Żel przeciwsłoneczny z aloesem od Holika Holika

Kolejna propozycja jaką można zaoferować dzieciom to żel przeciwsłoneczny z ochroną SPF 50, który posiada wysoki i stabilny filtr przeciwsłoneczny. Dzięki niemu zapewniona jest ochrona dla skóry przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Po zastosowaniu tego kremu uzyskuje się odświeżenie cery i jednocześnie zdrowy blask. Krem ma również charakter wodoodporny, charakteryzuje się taką ochroną, która będzie bardzo dobra w trudnych warunkach. Związane jest to również z zastosowaniem w składzie tego produktu odpowiedniej dawki aloesu. Ekstrakt ten ma charakter nawilżający i gwarantuje ochronę, w ramach której skora ma utrzymany odpowiedni poziom nawilżenia.To ważna kwestia, która w przypadku dzieci pozwala zachować odpowiednią elastyczność i ładny wygląd skóry.

Aloesowy przeciwzmarszczkowy krem przeciwsłoneczny od Equilibra

Kolejna ciekawa propozycja to aloesowy krem przeciwzmarszczkowy przygotowywany przez firmę Equilibra, który charakteryzuje się doskonałą jakością i jednocześnie oferowany jest w rozsądnej cenie. Krem ze względu na filtr SPF 50+ nadaje się do zastosowania w przypadku dzieci, ponieważ będzie to ochrona, która pozwoli w okresie letnim zadbać o cerę i chronić ją przed działaniami promieni UVB oraz UVA. Krem charakteryzuje się bardzo dobrą formułą, która dodatkowo nawilża oraz wygładza skórę. W składzie poza ekstraktem z aloesu znajduje sie także olej ze słodkich migdałów o działaniu nawilżającym czy też olej arganowy o działaniu antyoksydacycjnym. Z witaminą C i E te składniki gwarantują ochronę przed wolnymi rodnikami.

EY! Spray na słońce dla dzieci od Eco Cosmetics 

Ostatnia propozycja to ochrona w formule 50 SPF, jednak nie w firmie kremu, ale w formie sprayu dla dzieci. Bardzo ciekawa formuła, której nakładanie jest komfortowe, a poziom ochrony wysoki. dlatego krem jest tak chętnie wybierany przez rodziców. W składzie oleje sezamowy, jojoba i oliwka, które stanowią ochronę dla skóry, a jednocześnie gwarantują jej należyte nawilżenie co również w tym okresie będzie bardzo istotne, dlatego wybór tego sprayu będzie dobrym wyborem. W składzie są wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, dlatego spray doskonale będzie się sprawdzał i jego stosowanie będzie bezpieczne.

Dodaj komentarz