EKOTYKI – targi kosmetyków naturalnych których nie możesz przegapić

Targi kosmetyków naturalnych EKOTYKI odbywają się w Krakowie i zajmują jedno z czołowych miejsc na liście tych imprez, których nie wolno przegapić nikomu, dla kogo naturalna pielęgnacja ma duże znaczenie. To znakomita okazja do poznania nowych marek kosmetyków oraz przetestowania mało znanych rozwiązań, które mogą odmienić nasze życie. W wersjo online targi są też okazją do zrobienia udanych zakupów w przystępnych cenach.

Jak to się zaczęło?

EKOTYKI narodziły się z ciekawości. Karolina Kiepas – jedna z inicjatorek imprezy – postanowiła lepiej poznać kosmetyki naturalne nie chcąc kupować tego, co niepewne. Miała potrzebę testowania ich i przekonywania się w praktyce, jak bardzo ich skład i działanie różnią się od tego, do czego przez lata przyzwyczaiły ją klasyczne kosmetyki drogeryjne. A ponieważ w jej okolicy nie było sklepu na tyle dobrze wyposażonego, aby to w nim prowadzić wspomniane testy, narodziła się idea targów. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, bo wiele innych osób miało podobny problem. Zainteresowanie kosmetykami naturalnymi szło w parze z poczuciem bezradności, bo trudno było sprawdzić, jakie jest właściwie ich rzeczywiste działanie.

Dlaczego EKOTYKI są wyjątkowe?

Gdy startowała pierwsza edycja targów mogło się wydawać, że będzie to niszowe przedsięwzięcie. To jednak właśnie ta domniemana niszowość okazała się jednak jego siłą. Kosmetyki naturalne przestały być tajemniczą alternatywą dla zakupów w drogerii, o której każdy coś słyszał, ale niemal nikt nie miał pojęcia. Stały się realnym wsparciem w pielęgnacji. Co więcej, wiele osób zyskało szansę na przekonanie się, że mogą one z powodzeniem dbać nie tylko o włosy i twarz.

EKOTYKI to także skuteczny sposób na walkę z mitami, jakie gromadzą się wokół kosmetyków naturalnych. Uczestnicy targów mogą więc przekonać się, że są one nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale również atrakcyjne cenowo. Te ostatnie odkrycie szokuje zresztą najbardziej, bo to właśnie mit o ich ograniczonej dostępności i braku przystępności cenowej jest tym najsilniej zakorzenionym.

Dodaj komentarz