Kosmetyki z Podlasia – sięgaj po to co daje natura

To co daje nam natura to wiele doskonałych wartości, na które możemy zwracać uwagę. Z roku na rok rośnie w tym względzie zainteresowanie również wśród kobiet, które w swojej codziennej pielęgnacji chcą przestawiać się właśnie na te możliwości jakie natura niesie za sobą. Warto mieć to na uwadze i sięgać po doskonałej jakości naturalne produkty, które będą podchodzić od niewielkich producentów. Jest wiele takich firm, na które możemy zwrócić uwagę i których produkty stoją na bardzo wysokim poziomie. Uwzględniając je będziemy mogli wybrać świetne propozycje w rozsądnych cenach. Poznajcie kilka ciekawych opcji, na które warto będzie zwrócić jeśli chodzi o naturalne kosmetyki z Podlasia. 

Kosmetyki Svoje – sięgaj po to co daje natura na Podlasiu 

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które produkują kosmetyki naturalne, natomiast marka Svoje ma być na tym rynku czymś co faktycznie będzie się wyróżniało. Dlatego produkty tworzone są na Podlasiu przez osoby z pasją, które dbają o to, by zaoferować produkty tworzone ręcznie. Każdy produkt, który pojawia się w sprzedaży jest realizowany w niewielkich partiach, dzięki czemu każdy wprowadzany produkt stoi na wysokim poziomie, jest dopracowany i gwarantuje świetną pielęgnację. Kosmetyki, które oferowane są przez markę Svoja to przede wszystkim takie produkty, które powstają w oparciu o roślinne oleje, napary, maceraty ziołowe. Wyciągamy z natury wszystko co najlepsze, wszystko co nam daje. Mamy produkt bogate w glinki, witaminy, olejki naturalne, wosk czy pszczeli miód. Wszystkie mydła, które proponujemy dojrzewają w suszarni przez przynajmniej 6 tygodni, zanim potem pojawiają się w sprzedaży. Oczywiście zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że są przepisy, którym musimy odpowiadać. Dlatego wszystkie nasze kosmetyki powstają zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi, każda receptura jest dopracowana i oceniana także w kontekście bezpieczeństwa. Dzięki temu, że produkowane są niewielkie serie kosmetyki są zawsze bezpieczne i świeże. Oczywiście w składzie nie ma sztucznych barwników, sls czy zapachów syntetycznych. 

Miodowa mydlarnia – sięgnij po wyjątkowe produkty na bazie miodu 

Miód niesie za sobą wyjątkowe wartości, dlatego warto mieć to na uwadze i sięgać po te produkty, które daje nam natura. Dlatego właśnie z miłości do natury, z miłości do miodu powstała nasza Miodowa Mydlarnia. Sami zajmujemy się hodowlą pszczół i pozyskujemy produkty z ich pracy. Dobrodziejstwa jakie niosą dla nas pszczoły wykorzystujemy w formie kosmetycznej. Sięgamy po miód, propolis, pyłek, wosk pszczeli i tak tworzone są w pracowni Miodowej Mydlarni wyjątkowe kosmetyki naturalne. Wszystkie oferowane tam produkty powstają właśnie na bazie produktów pszczelich. W tej formule do słoiczków przemycamy doskonałe składniki odżywcze, nawilżające, natłuszczające jakie niesie za sobą natura. Jeśli chodzi o te kosmetyki, które udało się wprowadzić do sprzedaży to wynik wiedzy i doświadczenia, pracowitości. Oczywiście za tym idzie również nasza wręcz obsesyjna staranność na każdym etapie pracy. Sami dbamy o pszczoły, sami tworzymy receptury, sami pakujemy nasze produkty. Tym właśnie chcemy się wyróżniać i mamy nadzieje, żę to nam się udaje. 

Lawendowa pracownia w Dworzysku 

Dworzysko to miejsce, gdzie królować zaczęła lawenda. Tym właśnie chcemy się wyróżnić i mamy nadzieje, że to właśnie doskonale nam się udaje. Stworzyliśmy w uroczym miejscu prawdziwe pole lawendy, w sumie ponad 1000 krzewów, które obecnie rosnąć przez cały rok, bez stosowania nawozów sztucznych. Wykorzystując lawendę tworzymy herbaty ziołowe i kosmetyki o wyjątkowym zapachu. Wiemy doskonale jak wszechstronną propozycją jest lawenda, jak wiele w sobie kryje i dlaczego warto się na nią decydować. Dbamy oczywiście o to, by każdy produkt stał na wysokim poziomie jakościowym, by kryła się za nim świetna estetyka produktów, klienci mogą u nas znaleźć produkt, który będzie dla nich wyjątkowy, dzięki któremu również będą mogli poczuć co wyjątkowego za lawendą się kryje. 

Dodaj komentarz