Kosmetyki zero waste polskich marek

Model życia zero waste wzbudza coraz większe zainteresowanie i co za tym idzie przenosimy go do innych codziennych spraw, którymi się zajmujemy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że między innymi coraz częściej stawia się na takie propozycje również jeśli weźmie się pod uwagę kosmetykę. Pojawiają się wśród polskich producentów ciekawe kosmetyki zero waste. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji jeśli chodzi o takie właśnie kosmetyki.

Szampon w kostce – roślinne składniki dla zdrowej głowy

Pierwsza propozycja zero waste z polskiej produkcji to szampon w kostce przygotowany przez mydlarnię Cztery Szpaki. Świetna propozycja, która przygotowana została w oparciu o sprawdzone wyciągi roślinne. Za doskonałą jakością stoją właśnie starannie dobrane składniki, które mają odżywczy wpływ na skórę głowy. Jednocześnie skład szamponu świetnie sprawdza się w przypadku tych osób, które zmagają się z problemami skórnymi, mają łupież i szukają ku temu odpowiednich rozwiązań. Warto mieć to na uwadze i szukać sensownych rozwiązań na tym polu.

Odżywka do włosów z konopiami i malinami

Kolejna ciekawa propozycja przeznaczona do włosów to świetnie skomponowana odżywka do włosów przygotowana przez Herbs&Hydro, która oparta zostaje o roślinne składniki uzupełnione między innymi wyciągami z konopi i malin. Świetna propozycja dla tych osób, które zmagają się z suchą skórą i szukają ku temu odpowiednich rozwiązań. To odżywka, która gwarantuje najwyższa jakość, wykonana jest ze starannie skomponowanych składników. Dzięki niej można między innymi zadbać o odpowiednie nawilżenie dla skóry głowy i z tej propozycji również warto będzie skorzystać. 

Delikatne mydło do twarzy – odżywienie roślinne

Do propozycji Zero Waste zaliczyć można także kolejną ciekawą propozycję w postaci roślinnego mydła do twarzy. Delikatna formuła tego mydła to doskonała propozycja dla wymagających klientów, którzy chcą zadbać o skuteczne odżywienie własnej skóry. To ciekawa propozycja, którą warto mieć na uwadze jeśli ktoś będzie chciał zadbać o nawilżenie skóry twarzy. Mydło oparte jest o oleje roślinne, ma delikatny zapach polnych kwiatów i będzie świetnym wyborem w momencie, gdy będzie się chciało zadbać o delikatne nawilżenie dla skóry.

Glinka ściągająca, atrakcyjna propozycja do oczyszczenia skóry

Kolejna ciekawa propozycja to ściągająca glinka naturalna przygotowana przez Ajeden. Produkt, który świetnie sprawdza się w przypadku suchej i wrażliwej skóry, która musi być w skuteczny sposób oczyszczona. W ten sposób po dokonanym oczyszczeniu będzie można również osiągnąć pozytywne efekty jeśli chodzi o odżywienie. Warto mieć to na uwadze i faktycznie decydować się na tego typu propozycję.

Oczyszczenie i wygładzenie dzięki lniano-konopnej rękawicy

Kolejna ciekawa propozycja z kategorii zero waste z polskiej produkcji to lniano – konopna rękawica do mycia. Ciekawy produkt, który pozwala między innymi na delikatny masaż skóry a jednocześnie gwarantuje skuteczne oczyszczenie w trakcie mycia. Ma charakter peelingujący i to niewątpliwie wpływa istotnie na jej użytkowy charakter i zadowolenie osób, które po nią sięgają.

Dodaj komentarz