Lifestyle, Podróże

Migawki z rodzinnego weekendu w Olsztynie

Bardzo lubię to miasto. Spędziłam w nim wspaniałe lata swojego życia. Z Olsztynem wiąże mnie wiele wspomnień i myśl o tym mieście zawsze wywołuje we mnie dobre emocje. Dlatego zawsze z przyjemnością tam wracam. I choć bywam tam rzadziej, niż bym chciała, to miasto nadal zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Ostatni weekend spędziliśmy w Olsztynie i jego bliskich okolicach. W towarzystwie przyjaciół i rodziny czas minął bezlitośnie szybko. Zanim się obejrzałam, trzeba było wracać. Z wyjazdu, poza pozytywnymi emocjami, pozostało kilka zdjęć. No okej, kilkadziesiąt, ale Wam chciałabym pokazać kilka z nich.

Zaczynamy rodzinnie. Moje szczęśliwe dziecko z wielkim entuzjazmem spacerowało po mieście, w którym kiedyś mieszkała i uczyła się mama 🙂

Migawki z Olsztyna

Ależ oni się kochają!

Migawki z Olsztyna

Obowiązkowy spacer po Starówce i otaczającym olsztyński zamek parku. Zmieniło się tam! Jest pięknie!

Olsztyn

Olsztyn

Migawki z rodzinnego wyjazdu do Olsztyna

A na Starówce bez zmian. Chociaż nie ma już wielu znanych mi knajpek, ulubiona została.

Olsztyn, Carpenter

Zauważyłam też, że pojawiło się sporo barów mlecznych 🙂

Migawki z rodzinnego wyjazdu do Olsztyna

Obiad zjedliśmy obowiązkowo w Green Wayu. Lenie zamówiłam to, co sama jadałam w Green Wayu najczęściej, czyli pełnoziarnistego naleśnika z owocami i jogurtem. Był pyszny jak zawsze!

migawki z olsztyna

Odwiedziliśmy też plażę miejską i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem zmian, jakie tam zaszły! Olsztyn w końcu doczekał się plaży z prawdziwego zdarzenia! Widać, jak bardzo było to potrzebne mieszkańcom, bo choć byliśmy tam późnym popołudniem, nadal było tam bardzo dużo ludzi.

migawki z olsztyna

migawki z olsztyna

plaża miejska w olsztynie

Po powrocie do domu stwierdziłam, że ten wyjazd był mi bardzo, bardzo potrzebny. Raz, że spędziłam cudowny czas, dwa, że wylogowałam się niemal na cały weekend z bycia online i wspaniale odpoczęłam.

Olsztyn

Ciekawa jestem, czy Wy też macie takie miejsca, do których wracacie z sentymentem i z których wracacie przepełnieni dobrą energią.

migawki z olsztyna

Dajcie też znać, jak Wam minął miniony weekend? Udało się gdzieś wyjechać, czy może spędziliście go w domu?