Lifestyle

Podsumowanie miesiąca: wrzesień 2016

Wrzesień to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku. Być może z powodu rozpoczynającego się roku szkolnego, kojarzy mi się z nowym początkiem i działa na mnie motywująco, chociaż do szkoły już dawno nie chodzę.

I chociaż bardzo wrzesień lubię, nie żałuję, że już się skończył. W końcu przed nami piękny październik! Miesiąc już bardziej jesienny. Z rześkimi porankami i chłodnymi wieczorami. Z mgłą, słońcem, ale i często padającym deszczem. I całą ferią kolorych liści na drzewach. Nastawiam się na ten nowy miesiąc pozytywnie, ale zanim rozpocznie się na dobre, podsumuję, jak mi minął wrzesień.

Co u mnie?

Wiem, że to nudne, ale po raz kolejny w podsumowaniu miesiąca napiszę, że u mnie wszystko w najlepszym porządku 🙂 We wrześniu próbowałam trochę przystopować, bo wciąż chcę robić wszystkiego za dużo i za szybko, co zresztą skończyło się chwilowym osłabieniem i na jeden dzień wylądowałam w łóżku z totalnym osłabieniem i gorączką. Zaczęłam więc wcześniej kłaść się do łóżka, dzięki czemu udało mi się obejrzeć kilka fajnych filmów i przeczytać dwie książki. Skończyłam „Sekrety urody Koreanek”, której recenzję zamieszczę na blogu w tym miesiącu i książkę „Idealna”, o której napiszę w ulubieńcach miesiąca. Powoli udaje mi się też wprowadzać porządek w moim jadłospisie. Wracają stałe pory posiłków, pojawiają się nowe smaki. I tylko nadal nie udało mi się wrócić do ćwiczeń, ale bolący kręgosłup coraz bardziej się o to upomina.

Co na blogu?

Blogowo trochę się napracowałam i jestem z efektów tej pracy bardzo zadowolona! We wrześniu liczba unikalnych użytkowników bloga po raz pierwszy przekroczyła 10 tys. osób i jestem z tego powodu PRZESZCZĘŚLIWA! Próbowałam sobie tę liczbę zwizualizować, ale niestety, nie mam aż takiej wyobraźni 🙂 Teraz muszę się bardzo postarać, żeby ten poziom odwiedzin na blogu utrzymać, więc przede mną sporo pracy!

Wpisy, które mogliście przeczytać we wrześniu na blogu (a było ich 12!) to między innymi:

Wrzesień to też wiele kadrów na moim Instagramie, gdzie mam już ponad 500 obserwatorów. Jeśli też prowadzicie konta na Instagramie, koniecznie dajcie mi o tym znać! Chętnie dołączę do grona Waszych obserwatorów!

Podsumowanie miesiąca: wrzesień 2015

Co w sieci?

W podsumowaniu miesiąca nie może oczywiście zabraknąć też moich poleceń. Tym bardziej, że wiem, że bardzo chętnie z nich korzystacie. Zacznę od wpisów, które warto przeczytać:

I jeszcze dwa refleksyjne wpisy, idealne na jesienne wieczory:

A blog, który chciałabym Wam polecić w tym miesiącu to pojawiający się już w polecanych wpisach, blog Woman at Window. Pisany przez mieszkającą w Barcelonie Dagmarę blog o prostym życiu, podróżowaniu i modzie w nurcie slow fashion.

Zaproszenie dla Was

I już na koniec, chcę Was zaprosić do dołączenia do mojej grupy na Facebook’u.

Podsumowanie miesiąca: wrzesień 2016

PROSTO, ZDROWO, NATURALNIE to grupa dla osób prowadzących zdrowy i świadomy styl życia oraz tych wszystkich, które dążą do tego, by ich życie takie właśnie było. Grupa zaczęła działać dzisiaj. Ma służyć naszej wzajemniej inspiracji i motywacji. Zagadnienia, które będą poruszane to szeroko pojęty zdrowy styl życia, naturalna pielęgnacja, slow life, aktywność fizyczna itd. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie do mnie dołączyć i razem stworzymy wyjątkową społeczność ludzi, którym zależy na tym, by żyć zdrowiej, prościej, lepiej. Zapraszam! Jeśli chcecie dołączyć -> klikajcie w ten link.

Z mojej strony to już wszystko. Teraz czekam na wieści, co tam u Was! Jak Wam minął wrzesień? Jakie macie plany na październik?