Współpraca - Make Happy Day

Współpraca

Make Happy Day to blog lifestylowy, na którym podejmuję tematy związane ze zdrowym stylem życia, odżywianiem, zdrowiem i naturalną pielęgnacją. Miesięcznie blog jest czytany przez kilkadziesiąt tysięcy osób.

O czytelnikach

92,5% czytelników bloga to kobiety, głównie mieszkanki dużych miast. Ponad 40% moich czytelniczek ma 25-34 lata, 23% to kobiety w wieku 35-44 lata. Nie mniej liczna jest grupa kobiet w wieku 18-24 lata – według danych z raportu Google Analytics stanowią one 20% czytelniczek bloga.

Zainteresowania czytelników:

 • uroda, kosmetyki naturalne, porady urodowe, recenzje kosmetyków
 • przepisy na zdrowe dania i desery
 • zdrowe odżywianie
 • dieta, zmiana nawyków żywieniowych
 • zdrowy styl życia
 • sposoby i pomysły na spędzanie czasu wolnego
 • książki, filmy

Zasięg bloga

 

Blog jest prowadzony od maja 2015 roku. W grudniu 2016 roku otrzymał wyróżnienie w rankingu Jasona Hunta jako jedna z „Największych nadziei polskiej blogosfery 2016 roku”. Był też jednym z blogów wyróżnionych w akcji Share Week prowadzonej na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Od grudnia 2016 roku moje wpisy są regularnie publikowane na oficjalnym fanpage programu TVN Style „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

Od maja 2017 blog ma swój kanał na Youtube.

Social media

Fanpage – 10 000 polubień

Grupa na Facebooku – 2723 członków

Instagram – 2499 obserwujących

Newsletter – 890 subskrybentów

/dane z 16.04.2018/

Możliwości współpracy

Z przyjemnością nawiążę współpracę reklamową w zakresie promocji produktów i usług, które wpisują się w tematykę bloga, czyli związanych ze zdrowym stylem życia i naturalną pielęgnacją. Formy współpracy, które mogę zaproponować to m.in.:

 • wpis inspirowany produktem
 • wpis promujący produkty/usługi
 • cykl artykułów tematycznych/poradnikowych związanych z produktem/produktami/usługami
 • konkurs dla czytelników
 • test produktu z recenzją
 • lokowanie produktu
 • udział w evencie promującym produkty/usługi lub markę
 • patronat

Działania promocyjne odbywające się w ramach współpracy mogą obejmować nie tylko blog, ale też kanały w social mediach, newsletter i kanał na Youtube.

Jeśli nie masz pomysłu na współpracę, ale chcesz zrobić ze mną coś ciekawego, napisz do mnie. Na pewno wymyślimy coś ciekawego, a przede wszystkim angażującego czytelników.

Masz pomysł na współpracę? Również daj mi o tym znać!

Nie współpracuję barterowo. Jestem za to przychylna negocjacjom cenowym.

Wystawiam faktury.

Zaufali mi

Przykładowe kampanie

◊ 6-miesięczna współpraca z Drogerią internetową Ekopolka.pl, w ramach której powstało 5 wpisów, został zrealizowany konkurs na Facebooku i rozdanie na Instagramie. Publikacje miały charakter wpisów eksperckich, poradnikowych i inspirowanych produktem. Zawierały lokowanie produktu i recenzje kosmetyków. Czytelniczki mogły skorzystać też ze specjalnych zniżek i rabatów w sklepie.

Wszystkie wpisy zawierały wykonane przeze mnie zdjęcia i spotkały się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem czytelniczek bloga.

◊ Współpraca ze sklepem Eco and Well, w ramach której ukazały się 2 wpisy inspirowane produktami ze sklepu o charakterze poradnikowym i recenzenckim.

Publikacje powstałe w ramach tych kampanii należą do najczęściej czytanych wpisów na blogu.

◊ Współpraca z marką Lush Botanicals obejmująca wpis ekspercki połączony z recenzją kosmetyków. Czytelniczki mogły również skorzystać z kodu rabatowego w sklepie firmowym marki.

◊ Recenzja książki „Naucz się żyć” w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym

◊ Współpraca ze sklepem internetowym Zdrowe Suplementy – recenzja produktu plus przepis z zastosowaniem recenzowanego produktu.

Napisz do mnie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, masz produkt, który chcesz zaprezentować na blogu lub szukasz pomysłu na angażującą kampanię Twojego produktu lub usługi, napisz do mnie:

olga@makehappyday.com

Close